Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 27.08.2022, 12:09
Nawet Weszło! przyznało, że Tupajowi należała się czerwona kartka:

Cytat:
Najwięcej kontrowersji wzbudziła sytuacja z 17. minuty, kiedy to doszło do starcia między Luisem Fernandezem a Pawłem Tupajem. Po interwencji VAR sędzia Dominik Sulikowski pokazał Hiszpanowi czerwoną kartkę. Czy słusznie? Oczywiście, że tak, bo Fernandez zachował się niesportowo. Gdy leżał na murawie z impetem kopnął Polaka. Ta decyzja arbitra nie budzi żadnych kontrowersji. Tylko dlaczego w tej sytuacji nie wyrzucił z boiska również Tupaja, który podeptał Hiszpana? To była jawna prowokacja ze strony 22-letniego napastnika, za którą dostał tylko żółtą kartkę.
Zresztą komentarzy Polsatu Sport byli zdziwieni, że Tupaj pozostał na boisku. Powiedzieli, że i Fernandez i Tupta powinni wylecieć z boiska.


Z drugiej strony, Brzęczek po meczu z Arką narzekał, że musiał grać przeciwko 9 piłkarzom, bo on woli grać przeciwko 11. I jakby narzekał, wysyłając sygnał do sędziów, żeby tego w przyszłości nie robili, no więc sędzia zgodnie z wytycznymi Brzęczka pozostawił na boisku piłkarza Chrobrego.

Ot luźna teoria spiskowa..
Ostatnio edytowane przez aNouc : 27.08.2022 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując