Pamiętam jak kiedyś jeden z naszych zawodników z Ameryki południowej Romell Quioto został przez Komisje Ligi ukarany odsunięciem na 5 spotkań za nadepnięcie rywala
https://sport.tvp.pl/8451385/quioto-...pniecie-rywala
Czy w przypadku tego buca z Głogowa będzie podobnie?
Czy jakaś komisja nałoży karę na drugiego buca-sędziego tego spotkania?