Arek95 napisał(a):

Balta zaczyna cwaniakować, facet wrzuca piłkę, a ten stoi na wyprostowanych w kolanach nogach zupełnie nieprzygotowany do interwencji. Gdyby był bardziej skoncentrowany to może trąciłby piłkę klatką, a tak to po prostu zrobił karnego...