|
Nasz nowy napastnik zachowuje się jak napastnik. Szczerze mówiąc jestem w szoku. Spodziewałem się raczej harpagana od pressingu, a tu proszę - piłkarz.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.08.2022 o godz. 22:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|