Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 26.08.2022, 22:21
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
nie pierd......l - w srodku jest Plewka , bedzie Bashha
Nie ważne kto jest. Tylko jak gra. Plewka akurat dobrze.

Natomiast ktoś słusznie zauważył że przez 25 minut pierwszej połowy tez graliśmy w 10 i jakoś to wyglądało. Poszli na przerwę i wyszła inna drużyna. Bez jakiejkolwiek ochoty do gry. Duda podchodzi wyżej to się drą z ławki żeby wracał. A jak wdupcyli na 2:1 to Brzęczek patrzy na zegarek. Dramat.


Natomiast bramka dla nas i zagranie z pierwszej do Fernandeza to zalążki tego o co chodzi. Efekt jest natychmiastowy, tylko trzeba odwagi...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując