|
Ja nie mogę jaki my mamy mocny skład.
Jeszcze ze czterech z rezerw Lecha, kogoś podobnego do Szota, a i jakiego czwartoligowca z Francji i będziecie całować Brzęczka po nogach.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|