|
No i niestety tracimy cenne punkty z drużyną, która w normalnych warunkach dosatałaby od nas z 0-3.
Fernandez ma ewidentnie coś ze swoimi półkulami mózgowymi, osłabić w ten sam kretyński sposób (w przeciągu kilku miesięcy) zespół jest po prostu niepojęte. Należy mu się każda dopuszczalna kontraktowo kara finansowa, może to mu do tego pustego łba przemówi. Potrafi tą piłkę kopać, ale zachowuje się jak debil.
Ja tam do nich nie mam pretensji o wynik, grać 70 minut w 10 to jest kolosalny wysiłek fizyczny, szczególnie w takiej temperaturze. Mecz przegrał im Fernandez i jemu należą się za to spotkanie wszystkie wiadra z pomyjami.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|