Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90867
Stary 26.08.2022, 16:14
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Przecież to, że Głowacki i reszta odchodzą, nie oznacza, że Wisła nie będzie miała żadnych skautów, a Brzęczek będzie robił na trzy etaty. Po prostu - taką mam nadzieję - zatrudnią ich doświadczeni na danych stanowiskach ludzie. Nowak to nie Dawid B., widać że on nie ma problemu ze zwalnianiem "legend" jeżeli się nie wywiązują dobrze że swoich zadań.
Nie chcę się narażać, ale jeśli to prawda to może długo prezesem nie pozostać.
Chyba że chronią go udziały.
Mam nadzieję, że trio w końcu postanowiło dać pracować fachowcom. Jeśli tak, to odczuwam umiarkowany optymizm.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując