Elendil napisał(a):

|
Przecież to, że Głowacki i reszta odchodzą, nie oznacza, że Wisła nie będzie miała żadnych skautów, a Brzęczek będzie robił na trzy etaty. Po prostu - taką mam nadzieję - zatrudnią ich doświadczeni na danych stanowiskach ludzie. Nowak to nie Dawid B., widać że on nie ma problemu ze zwalnianiem "legend" jeżeli się nie wywiązują dobrze że swoich zadań.
|
Nie chcę się narażać, ale jeśli to prawda to może długo prezesem nie pozostać.
Chyba że chronią go udziały.
Mam nadzieję, że trio w końcu postanowiło dać pracować fachowcom. Jeśli tak, to odczuwam umiarkowany optymizm.