Napisz sobie pech na czole

Nigdy nie napisałem żadnego ze stwierdzeń które podałeś.
Kopiujesz wpisy innych użytkowników z SB i podajesz jako moje. Wychodzisz na kompletnego kretyna.
Tak jak wtedy gdy jebałeś Sadloka za zachłanność, a okazało się, że to Brzeczek mu podziękował.