Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.08.2022, 15:17
Napisz sobie pech na czole
Nigdy nie napisałem żadnego ze stwierdzeń które podałeś.
Kopiujesz wpisy innych użytkowników z SB i podajesz jako moje. Wychodzisz na kompletnego kretyna.
Tak jak wtedy gdy jebałeś Sadloka za zachłanność, a okazało się, że to Brzeczek mu podziękował.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 26.08.2022 o godz. 15:21.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując