Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.08.2022, 14:17
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Zaraz po meczu na SB tak pisałem to JAGUL się rzucał jak flądra.
Różnica jest taka, że wolfy zauważył popełnione błędy w tamtym meczu (błędy w kryciu), a Ty jesteś debilem, który nie potrafi niczego uargumentować tylko szerzy te swoje brednie.
Nikt nam w Tychach bramek nie zakazał zdobywać, tak samo jak nikt nam nie kazał władować swojaka.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując