LucjuszWielki napisał(a):

|
Zaraz po meczu na SB tak pisałem to JAGUL się rzucał jak flądra.
|
Różnica jest taka, że wolfy zauważył popełnione błędy w tamtym meczu (błędy w kryciu), a Ty jesteś debilem, który nie potrafi niczego uargumentować tylko szerzy te swoje brednie.
Nikt nam w Tychach bramek nie zakazał zdobywać, tak samo jak nikt nam nie kazał władować swojaka.