|
Przecież to, że Głowacki i reszta odchodzą, nie oznacza, że Wisła nie będzie miała żadnych skautów, a Brzęczek będzie robił na trzy etaty. Po prostu - taką mam nadzieję - zatrudnią ich doświadczeni na danych stanowiskach ludzie. Nowak to nie Dawid B., widać że on nie ma problemu ze zwalnianiem "legend" jeżeli się nie wywiązują dobrze że swoich zadań.
|