|
Widzisz, stawiasz hipotezę, bez żadnych podstaw, a potem wyciągasz z niej daleko idące wnioski. Zwolnili ich, bo nie mieli doświadczenia.
Z tego co ja słyszałem, to Arek niestety nie był/ jest tak dobrym skautem, czy "pracownikiem klubu" jakim był piłkarzem. O Pawle Brożku nie wiem nic w kontekście jego pracy jako nie- piłkarz.
|