Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90860
Stary 26.08.2022, 10:54
Mysle, ze najpredzej za rok rozstaniemy się z Brzeczkiem, nawet w przypadku awansu do ekstraklasy.. i co wtedy ? zostaniemy z niczym.. zamiast rozbudowac siatke, zatrudnic powaznych ludzi od których Głowacki i Brozek mogliby się uczyć to zwalniamy wszystkich .. dla mnie kuriozum i pierwszy poważny błąd nowego Prezesa, który ślepo wierzy w Brzęczka
Odpowiedz cytując