Drozd napisał(a):

|
Problem w tym, że można było spłacać długi i jednocześnie grać sobie na przyzwoitym poziomie w okolicach ocierania się o puchary. Wystarczyło tego chcieć. A nasze władze chciały się tylko utrzymać, dlatego poziom sportowy mimo dużego potencjału zjechał do pierwszej ligi. Jednym słowem sportowo zmarnowano trzy lata.
|
Byly już doglebne analizy czemu spadliśmy, szczególnie Treli na newonce.
Jakbyśmy od początku grali o utrzymanie w sezonie 21/22 to byśmy się utrzymali. Ale graliśmy o puchary i top 8. Takich też wciągnęliśmy zawodników i trenera.nie mieliśmy stabilnych podstaw, a głowę mieliśmy w chmurach
Wystarczy chcieć? Tak może powiedzieć kazdy zespół który gra w ekstraklasie. Nawet Radomniak zwalniał trenera który był na 6 miejscu w ekstraklasie w debiutanckim sezonie.