Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3390
Stary 26.08.2022, 07:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że można było spłacać długi i jednocześnie grać sobie na przyzwoitym poziomie w okolicach ocierania się o puchary. Wystarczyło tego chcieć. A nasze władze chciały się tylko utrzymać, dlatego poziom sportowy mimo dużego potencjału zjechał do pierwszej ligi. Jednym słowem sportowo zmarnowano trzy lata.
Byly już doglebne analizy czemu spadliśmy, szczególnie Treli na newonce.

Jakbyśmy od początku grali o utrzymanie w sezonie 21/22 to byśmy się utrzymali. Ale graliśmy o puchary i top 8. Takich też wciągnęliśmy zawodników i trenera.nie mieliśmy stabilnych podstaw, a głowę mieliśmy w chmurach

Wystarczy chcieć? Tak może powiedzieć kazdy zespół który gra w ekstraklasie. Nawet Radomniak zwalniał trenera który był na 6 miejscu w ekstraklasie w debiutanckim sezonie.
Odpowiedz cytując