Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90858
Stary 26.08.2022, 07:10
Przecież w klubie jest ciśnienie na to żeby wrócić do ekstraklasy w tym sezonie.
Jak oni ściągają zawodników do 1 ligi lub utrzymują obecnych pilkarzy? Jasne ze obietnica awansu do ekstraklasy.
Katastrofa bedzie jak nie awansujemy. Sklad sie rozsypie calkiem, budzet zostanie skorygowany do poziomu 1 ligi (za ten sezon mamy kase z ekstraklasy wiec jeszcze jakos to idzie przy nizszych wplywach za ten sezon).

Co do tego nowego Zalazara to gosc raczej na skrzydlo. Chyba kazdy widzi ze z Cisse i starzynskim nie zajedziemy na skrzydlach do ekstraklasy. Lub nawet zmiennik za napastnika.

Co do Brzeczka mam mieszane uczucia, nie wyrobilem sobie jeszcze zdania. Ale doskonale pamietam jak prowadzl nas Hyballa i Gula to bardzo duzo osob pisalo ze nie mamy obrony. Ze potrzebny trener, ktory ustawi druzyne typowo na polska lige. No i tak gramy. Brzeczek buduje sklad od 1 ligi, pozbyl sie leniwych graczy po Guli i teraz czuć w zespole atmosfere i zaangażowanie. Jesli do tego bedzie dobieral pilkarzy jak Papszun czyli pod kątem charakteru to idzie to w dobrym kierunku tym bardziej, że gra wygląda coraz lepiej mimo, że do tej pory graliśmy bez skrzydeł i napastnika

A i może to zabrzmi dziwnie i śmiesznie, ale oglądam 1 ligę ze spokojem bo w końcu można odetchnąć i patrzec jak to Wisla dominuje rywala(W ekstraklasie to nas dominowali na naszym stadionie). 1 liga jest prze słabaa i to widzimy na własne oczy. Trzeba wracać do ekstraklasy
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 26.08.2022 o godz. 07:14.
Odpowiedz cytując