No właśnie, nie wiemy jak wyglądają odprawy Brzęczka. To co mówi w mediach a co do piłkarzy to dwie osobne kwestie. Zwróćcie uwagę, że nasi piłkarze (wszyscy?) w wywiadach mówią, że cel jest jeden - awans.
Może Jerzy co trening napier...a chłopaków, że jak nie awansują to ....
