Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3385
Stary 25.08.2022, 22:53
Framat zawsze mi się wydawał w miarę zrównoważony i rozsądny.

Po prostu po spadku odpiął mocno wrotki.

Coś jak Wolfy, który z obozu dyżurnego frustrata przeszedł do obozu rozsądny pesymista )

Drozd mi przypomina Markusa ze swoimi frazesami, tylko ma mniej kwiecisty styl i puściej w głowie.

Koalik to dla mnie zasługuje na kaftan bezpieczeństwa.

Takie moje małe podsumowanie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.08.2022 o godz. 22:56.
Odpowiedz cytując