Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90850
Stary 25.08.2022, 15:10
Jedyne, co może boleć kibica Wisły to nie fakt, że nie można się do czegoś dowalić, ale że owszem: są rzeczy, które nie funkcjonują jak należy i które doprowadziły do degrengolady sportowej.

Nie jestem fanem Brzęczka i stylu zarządzania klubem ale na razie trzymam kciuki, żeby Brzęczkowi się powiodło zbudowanie nowej drużyny, a zarządowi udało się wyprowadzić klub na prostą.
Tyle.
Jeśli ktoś z tego powodu zechce mnie odesłać na drugą stronę Błoń to uznaję, że faktycznie nie ma o czym rozmawiać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując