Hermond napisał(a):

Dwa dobre skoki to nie to samo co: interesuje mnie tylko zwycięstwo. Pokora.
Brzęczek powinien mówić: interesuje mnie tylko dobra, równa gra
|
Wniosek tylko z taki, że co by nie powiedział i tak się można doczepić.
Niemniej jego wypowiedzi są i tak mniej enigmatyczne niż takiego Stolarczyka, który poza jednym żartem wrzucał takie frazesy że się tego słuchać nie chciało. Podobnie Skowronek.