|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
Hermond napisał(a): 
Dwa dobre skoki to nie to samo co: interesuje mnie tylko zwycięstwo. Pokora.
Brzęczek powinien mówić: interesuje mnie tylko dobra, równa gra
|
Masz pewnie rację ale ja wolałbym 3 punkty. 
|
|