Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90842
Stary 25.08.2022, 13:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Drozd wez juz ....a skoncz .......ic, czas przestac wylewać żale po Hyballi

popieralem cie w 100% , PH to czlowiek klase wyzej od Kuby , widzielismy jak było

ale to juz historia

Gula też

żałosna próba utrzymania w eklapie - tutaj też zgoda widzieliśmy jak było , ale sam piszesz ryba psuje sie od głowy , więc nie zganiaj wszystkiego na trenera

wszedl do stajni augiasza , nie okazał sie herkulesem , stalo sie to na co sie zanosilo od 3 lat

mamy teraz ten wyczekiwany od 2 lat hard reset klase nizej , i trzeba uczciwie przyznac ze wyglada to niezle

trener buduje praktycznie od nowa , warunkow finansowych nie majac przeciez super , i nie chce zapeszac , ale wyglada na to ze plan awansu sie powiedzie

wiec czepiaj sie tam gdzie jest czego , a nie akurat selekcjonera , ktory aktualnie wykonuje dobra robote

O Hyballi już dawno nie pamiętam, pamiętam tylko jedno, że piłkarzyki grające u nas mogłyby grać dużo lepiej, stać ich na to. Tylko trzeba od nich tego wymagać. Taka świadomość została po Hyballi.

Brzęczek wykonuje dobrą robotę bo punkty się zgadzają, jak przestaną się zgadzać to usłyszysz to co pobrzmiewa w co drugiej jego wypowiedzi, że etap, że trudna liga, że młody zespół itd. Naszym potrzeba wiary w siebie i pomysłu w grze, nie tylko ich własnego, ale pomysłu trenera, a z pomysłem na grę selekcjoner miał zawsze problem.

Może i potrafi motywować, ma dobry kontakt z piłkarzami, ale moim zdaniem to za mało i z Brzęczkiem na ławce marnujemy czas... Oby to co pokazujemy teraz wystarczyło do awansu, bo lepiej grać nie będziemy, choćbyśmy się dwa lata zgrywali.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując