Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Drozd wez juz ....a skoncz .......ic, czas przestac wylewać żale po Hyballi
popieralem cie w 100% , PH to czlowiek klase wyzej od Kuby , widzielismy jak było
ale to juz historia
Gula też
żałosna próba utrzymania w eklapie - tutaj też zgoda widzieliśmy jak było , ale sam piszesz ryba psuje sie od głowy , więc nie zganiaj wszystkiego na trenera
wszedl do stajni augiasza , nie okazał sie herkulesem , stalo sie to na co sie zanosilo od 3 lat
mamy teraz ten wyczekiwany od 2 lat hard reset klase nizej , i trzeba uczciwie przyznac ze wyglada to niezle
trener buduje praktycznie od nowa , warunkow finansowych nie majac przeciez super , i nie chce zapeszac , ale wyglada na to ze plan awansu sie powiedzie
wiec czepiaj sie tam gdzie jest czego , a nie akurat selekcjonera , ktory aktualnie wykonuje dobra robote
|
O Hyballi już dawno nie pamiętam, pamiętam tylko jedno, że piłkarzyki grające u nas mogłyby grać dużo lepiej, stać ich na to. Tylko trzeba od nich tego wymagać. Taka świadomość została po Hyballi.
Brzęczek wykonuje dobrą robotę bo punkty się zgadzają, jak przestaną się zgadzać to usłyszysz to co pobrzmiewa w co drugiej jego wypowiedzi, że etap, że trudna liga, że młody zespół itd. Naszym potrzeba wiary w siebie i pomysłu w grze, nie tylko ich własnego, ale pomysłu trenera, a z pomysłem na grę selekcjoner miał zawsze problem.
Może i potrafi motywować, ma dobry kontakt z piłkarzami, ale moim zdaniem to za mało i z Brzęczkiem na ławce marnujemy czas... Oby to co pokazujemy teraz wystarczyło do awansu, bo lepiej grać nie będziemy, choćbyśmy się dwa lata zgrywali.