Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90841
Stary 25.08.2022, 12:03
Podejrzewam że wielu piłkarzom 2 Bundesligi bardzo podoba się atmosfera na stadionie HSV i nie spowodowało to och powrotu do ligi już kolejny sezon. Gra drużyna, zarządzana przez sztab, Zarząd, etc, a nie świetna atmosfera na stadionie. Ps. oczywiście zgadzam sie, że miejsce Wisły jest ligę wyżej, ale to raczej zależy od innych czynników niż kibice i stadion.
Odpowiedz cytując