Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90839
Stary 25.08.2022, 11:48
akurat napisał prawdę, skończmy z minimalizmem, każdy zespół, który przyjeżdza na R22 powtarza, że fajnie zagrać na takim stadionie, ale miejsce Wisły jest w ekstraklasie.. może w końcu nasz selekcjoner i trio również to zobaczy i skończą z tym brakiem ambicji

jak szef powtarzałby mi codziennie, że wystarczy zrobić XX zadań, a nie to, że celem jest YY to również nie miałbym takiej motywacji
Odpowiedz cytując