|
akurat napisał prawdę, skończmy z minimalizmem, każdy zespół, który przyjeżdza na R22 powtarza, że fajnie zagrać na takim stadionie, ale miejsce Wisły jest w ekstraklasie.. może w końcu nasz selekcjoner i trio również to zobaczy i skończą z tym brakiem ambicji
jak szef powtarzałby mi codziennie, że wystarczy zrobić XX zadań, a nie to, że celem jest YY to również nie miałbym takiej motywacji
|