Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

...
Framat jest oczywiście za Wisła , to mężczyzna +/- po 40 tce z zamiłowania romanista
...
|
Dla przypomnienia tłumaczył dla nas informacje z rumuńskiego internetu jak przychodził do nas Dan Petrescu.
Ja rozumiem, że nerwowa atmosfera po spadku ale wysyłanie wszystkich na drugą stronę Błoń to nadal przesada.