Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90838
Stary 25.08.2022, 07:52
Drozd wez juz ....a skoncz .......ic, czas przestac wylewać żale po Hyballi

popieralem cie w 100% , PH to czlowiek klase wyzej od Kuby , widzielismy jak było

ale to juz historia

Gula też

żałosna próba utrzymania w eklapie - tutaj też zgoda widzieliśmy jak było , ale sam piszesz ryba psuje sie od głowy , więc nie zganiaj wszystkiego na trenera

wszedl do stajni augiasza , nie okazał sie herkulesem , stalo sie to na co sie zanosilo od 3 lat

mamy teraz ten wyczekiwany od 2 lat hard reset klase nizej , i trzeba uczciwie przyznac ze wyglada to niezle

trener buduje praktycznie od nowa , warunkow finansowych nie majac przeciez super , i nie chce zapeszac , ale wyglada na to ze plan awansu sie powiedzie

wiec czepiaj sie tam gdzie jest czego , a nie akurat selekcjonera , ktory aktualnie wykonuje dobra robote
Odpowiedz cytując