|
Drozd wez juz ....a skoncz .......ic, czas przestac wylewać żale po Hyballi
popieralem cie w 100% , PH to czlowiek klase wyzej od Kuby , widzielismy jak było
ale to juz historia
Gula też
żałosna próba utrzymania w eklapie - tutaj też zgoda widzieliśmy jak było , ale sam piszesz ryba psuje sie od głowy , więc nie zganiaj wszystkiego na trenera
wszedl do stajni augiasza , nie okazał sie herkulesem , stalo sie to na co sie zanosilo od 3 lat
mamy teraz ten wyczekiwany od 2 lat hard reset klase nizej , i trzeba uczciwie przyznac ze wyglada to niezle
trener buduje praktycznie od nowa , warunkow finansowych nie majac przeciez super , i nie chce zapeszac , ale wyglada na to ze plan awansu sie powiedzie
wiec czepiaj sie tam gdzie jest czego , a nie akurat selekcjonera , ktory aktualnie wykonuje dobra robote
|