Większość podejrzewa?
Jednoosobowy OBOP się ujawnił
Dziwię się tylko Framatowi, że się przejmuje zaczepkami lizusów, którym Wisła w pierwszej lidze nie przeszkadza...
Wygląda na to że mamy wreszcie na stanowisku prezesa konkretnego faceta z ambicjami, a nie ciepłą kluchę. Niech bierze Brzęczka do zarządu, na dyrektora sportowego, a do trenowania kogoś młodego z zachodu i będzie szło do przodu.