Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90830
Stary 24.08.2022, 20:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Cala robota Brzęczka to stworzyć w mediach wrażenie, że pierwsza liga to liga mistrzów już po fazie grupowej . Z Wisły zrobić zbieraninę nieopierzonych młokosów, którzy "wiadomo na jakim są etapie" i przed każdym meczem przygotowywać wszystkich na wtopę. Wtedy jak wygrają to jest mega sukces, a jak wtopią to wiadomo dlaczego .

Rozumiem, że cały czas się "zgrywamy" dlatego jest kłopot z wymienieniem trzech podań gdzieindziej niż miedzy obrońcami. Obawiam się, że koło 10 meczu trafimy na poważniejszych przeciwników typu Podbeskidzie i zwyczajnie wybiją nam piłkę z głowy, mimo chęci i waleczności naszej młodej fajnej drużyny. Zniszczą nas taktyką i zespołowością czyli tym co u Brzęczka nie istnieje.

Natomiast fantazie o tym czy jeden czy drugi piłkarz pasuje do taktyki są tragikomiczne. Czasem taktyka zmienia się kilka razy w trakcie jednego meczu i co wtedy? Wymienia się pół składu bo jeden czy drugi nie pasuje?

Viktoria Pilzno wyeliminowała pogromcę Lecha Poznań i zagra w elitarnej Lidze Mistrzów. Czeską drużynę do piłkarskiego raju wprowadził Jan Kliment, który w zeszłym sezonie nie poradził sobie w PKO Ekstraklasie. Do fazy grupowej awansowały także Maccabi Hajfa oraz Benfica Lizbona, która w dwumeczu rozniosła Dynamo Kijów 5:0.
Reklam


Kto jest trenerem Viktorii Pilzno? A jakże Adrian Gula, do którego taktyki Jan Kliment zupełnie nie pasuje. Gula nie jest teraz w Pilznie, mój błąd choć w niektórych miejscach wciąż figuruje jako menager Pilzna. Stąd pomyłka.

https://www.google.com/search?client...&bih=547&dpr=1

Więc skończcie pieprzyć że w zeszłym sezonie mieliśmy słaby skład. Mieliśmy mocny skład który słabo grał, bo Wisłą rządzą pieprzeni minimaliści i ten minimalizm udziela się każdemu kto do nas przychodzi.

Nowemu napastnikowi daję czas do zimy, na wiosnę będzie taki sam słaby jak Kliment.
Słabym byś był trenerem. Są różni zawodnicy pasujący do różnej gry. Taktyka na dany mecz tego nie zmienia. Paszpun w jednym fragmencie meczu broni a w innym atakuje ale spróbuj mu sprzedać niskiego napastnika? Dla Ciebie bez różnicy czy ktoś dobrze operuje piłką czy jest wieli i silny ale za to drewniany. Jeden system gry wymaga sprintera a inny silnego napastnika. Chelsea sprowadziła Lukaku za kupę siana i się kompletnie nie wpasował. Co nie znaczy, że Lukaku lub trener jest słaby. W Barcelonie Guardioli Ibrahimović nie pasował itd.
Za dobór zawodników odpowiada dyrektor sportowy. Musi być.realizowana spójna koncepcja i odpowiednio dobierane puzzle. Kliment za słabo operuje piłką aby pasował do "krakowskiej piłki". Kto o tym powinien wiedzieć? Hugi potrafi grać piłką? Nie. Hanousek? Sobol?
Mieliśmy pomieszane zestawy puzzli które sumarycznie nie budowały niczego sensownego.

Po tym jak się.okazało, że Gula nie ma w zespole Klimenta cały Twój wywód logiczny upadł. Nie ma już.sensu. Kliment nie pasuje do gry Guli i tyle. Jest dobry ale nie w tym systemie. Koniec

Brzęczek póki co wygrywa. Ma taką.przewagę nad Tobą. Ogrywa młodzież.i WYGRYWA. Twój zarzut jest taki, że ostrzega przed meczem, że zawodnicy młodzi mają prawo do wahań formy.
Duda, Młyński czy Wachowiak rok temu nie nadawali się.do gry. Teraz przy Brzęczku graja całkiem fajnie. Biegański znacznie poprawił rozpoczynanie akcji. Ty tego widzieć nie chcesz. No cóż, jak ktoś nie chce to gorzej niżby nie mógł.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując