Wygląda, że z nowym prezesem minimalizm się skończył:
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...cji_47424.html
Cytat:
Prezes Wisły: Nie mogę zagwarantować awansu po roku, ale robimy wszystko, by tak było
(...)
Musi być awans do ekstraklasy, bo to większe umowy z telewizją, ze sponsorami. Teraz, po spadku, staramy się utrzymać trzon. Nie chcemy się dopasowywać do I ligi, pozostajemy profesjonalistami.
|