Patryko napisał(a):

|
Nie jest. Skończ pieprzyć głupoty.
|
A Kliment wszedł do Ligi Mistrzów czy nie wszedł? Strzelił bramkę na awans, czy nie?
Kolejny który od nas odchodzi i zaczyna grać.
Faktycznie, Gula doszedł z DAC do trzeciej rundy kwalifikacji ligi konferencji czyli dalej niż Lechia i Pogoń. Tylko u nas mu nie poszło dziwnym trafem.
Jakbym napisał że Gula ma na imię Roman to też byś dostrzegł niezmiernie istotną pomyłkę

... a meritum wypieramy.
Gratulacje.