Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90819
Stary 24.08.2022, 16:23
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie jest. Skończ pieprzyć głupoty.
A Kliment wszedł do Ligi Mistrzów czy nie wszedł? Strzelił bramkę na awans, czy nie?

Kolejny który od nas odchodzi i zaczyna grać.

Faktycznie, Gula doszedł z DAC do trzeciej rundy kwalifikacji ligi konferencji czyli dalej niż Lechia i Pogoń. Tylko u nas mu nie poszło dziwnym trafem.

Jakbym napisał że Gula ma na imię Roman to też byś dostrzegł niezmiernie istotną pomyłkę ... a meritum wypieramy.

Gratulacje.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując