To dla wyjaśnienia m.in. Mehremicia:
https://mobile.twitter.com/Wojtowicz...86706158034944
G.Wójtowicz napisał(a):
|
Prezes Wisły W. Nowak: mam 3,75 procent udziałów. Są ubytki w budżecie. We wrześniu spotkamy się z właścicielami i jeśli ktoś nie będzie chciał się angażować dalej, aby zasypać lukę, to ja i mój wspólnik jesteśmy gotowi odkupić udziały.
|