Drozd napisał(a):

@s1mone
Ale kolego bredzisz. Pasieczny? To pasieczny odpowiada za to, że piłkarze grali na 30% możliwości? Nie !!! Nawet nie trenerzy za to odpowiadają.
Odpowiada za to zarząd, właściciele a przede wszystkim właściciel/piłkarz, który zamiast po meczu z Rakowem u siebie zrobić rozpierduche w szatni, pozwolił żeby Gula "wziął na siebie winę". Od tego meczu piłkarze wyniki mieli w głębokiej dupie, a winny był Gula, Skvarka i Kliment. No i oczywiście Pasieczny bo przecież nie Kubuś który zajebał tylko tym, że złapał kontuzje. Jaki on k... biedny. Do tego jeszcze sędziowie, pech i wszystko cacy, koniec rozliczeń. A jak ktoś powie słowo prawdy to, pejs, oszołom szuka pretekstu żeby się przyjebać i pluje na klub.
Brzęczek który skompromitował się wygraniem JEDNEGO MECZU NA CZTERNAŚCIE, nagle jest świetnym fachowcem Bo wygrał parę meczów w buraczanej pierwszej lidze. Ależ jest cudownie...
Założę się, że gdyby zamiast Brzęczka na ławce siedział duży pluszowy miś gralibyśmy lepiej i wygrywalibyśmy pewniej. Bo skład mamy jak na pierwszą ligę samograj...
|
z całym szacunkiem to Ty opowiadasz głupoty. Dyrektor sportowy odpowiada za dobór trenera i zawodników. Jest wątek na twitterze odnośnie Klimenta. Jak on bardzo nie pasuje do stylu gry Guli. To nie miało prawa zadziałać. Pasieczny do Rakowa ściągnąłby Siemaszkę na atak.
Teraz jest drużyna tworzona przez Brzęczka i jakoś wszyscy pasują do siebie. Jak ktoś nie pasuje jak Hugi to nikt nie zmusi trenera do wystawiania go. Brawo. Tak to powinno wyglądać.
Przestań jęczeć. Tworzy się młoda, fajna drużyna i im częściej piszesz swoje stronnicze komentarze tym bardziej dostrzegają ludzie robotę Brzęczka.