Jaroo1 napisał(a):

|
Na szczęście szatnia została solidnie przewietrzona ze starców, nieudaczników typu Sadlok itp jest dużo młodych, pozbyliśmy się brata właściciela. Może to jakoś rokuje na przyszłosć, mniej rodziny, mniej cwaniaczkow w szatni a zamiast tego młodzi gniewni (oby gniewni) na dorobku i w końcu po tym sezonie już jakiś trzon zespołu - chociażby właśnie ci młodzi, którzy już będą mieli kolejny sezon w Wiśle za sobą do tego ogranie i zgranie się w 1 lidze
|
A to młodych gniewnych nie mieliśmy rok temu?