Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90794
Stary 24.08.2022, 07:15
Było podejście i tak nie spadniemy przy sprzedaży El Mahdioui'ego i Yeaboaha.
A teraz przy odejściu Mehremića w klubie już uwierzyli, że i tak awansujemy ?
Tak jak napisano na 1 ligę pasował idealnie.
O Urydze to już nawet zapomniałem, że jest u nas.
Colley też na razie się więcej leczy niż gra.
Łasicki też miał w przeszłości swoje urazy więc pewnie nie będzie zawsze do gry.
Cóż, liga będzie ciekawsza...
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując