|
Było podejście i tak nie spadniemy przy sprzedaży El Mahdioui'ego i Yeaboaha.
A teraz przy odejściu Mehremića w klubie już uwierzyli, że i tak awansujemy ?
Tak jak napisano na 1 ligę pasował idealnie.
O Urydze to już nawet zapomniałem, że jest u nas.
Colley też na razie się więcej leczy niż gra.
Łasicki też miał w przeszłości swoje urazy więc pewnie nie będzie zawsze do gry.
Cóż, liga będzie ciekawsza...
|