Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90790
Stary 23.08.2022, 23:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Finansowo to się już za bardzo po spadku nie spina, niestety.
A czy czasem nie jest tak, że zakładane czarne scenariusze sa już w odcieniach szarości?

Przydałoby się żeby klub podał liczby, ale to może przełomem roku.

W środku tygodnia chodzi na Wisłę 14k, czasem na esa tyle nie bywało.

Dołączają do nas ostatnio mówi sponsorzy.

Sprzedaż (zejście z kontraktu Mehremicia) raczej nie było zakładane 2 miesiące temu

2 członków zarządu schodzi z kontraktów a nie zarabiało groszy

Nie wiem co kalkulowali w klubie, ale jest sporo pozytywnych wydarzeń których klub nie mógł zakładać.
Odpowiedz cytując