serek.c2 napisał(a):

|
Finansowo to się już za bardzo po spadku nie spina, niestety.
|
A czy czasem nie jest tak, że zakładane czarne scenariusze sa już w odcieniach szarości?
Przydałoby się żeby klub podał liczby, ale to może przełomem roku.
W środku tygodnia chodzi na Wisłę 14k, czasem na esa tyle nie bywało.
Dołączają do nas ostatnio mówi sponsorzy.
Sprzedaż (zejście z kontraktu Mehremicia) raczej nie było zakładane 2 miesiące temu
2 członków zarządu schodzi z kontraktów a nie zarabiało groszy
Nie wiem co kalkulowali w klubie, ale jest sporo pozytywnych wydarzeń których klub nie mógł zakładać.