Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90782
Stary 23.08.2022, 20:43
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Rodado to inny przypadek niż ligowy drewniak.

Zrozum, że naszym celem jest awans a nie wychowywanie jakiegoś drewniaka który potem będzie się błąkał między drugą ligą a strefą spadkową pierwszej. Wychowywanie stopera kosztuje punkty, czego przykładem jest chociażby Szota. Punkty których może nam zabraknąć, a to by była tragedia dla klubu.

Niech nasi młodzi, zajebiście na pewno zdolni stoperzy katują kluby w niższych ligach.

Mamy dwóch stoperów, nie liczę młodych celowo, czy to będzie Francuz czy Eskimos - kolejny już doświadczony stoper jest niezbędny. NIE oszczędza się na bramkarzu ani stoperach jeśli nie chce się być dostarczycielem punktów.
Ale my jesteśmy w NIŻSZEJ LIDZE.
Poza tym dlaczego tylko dwóch? Jest Uryga, jest Balta jak już narzekasz na młodych.
I cały czas rozmawiamy o środkowym obrońcy nr 3, który nie poszalał u Guli, a i w przegranym meczu z Tychami grał 90 minut.
Czasami trzeba szacować ryzyko. Co prawda ryzyko rozwalenia się znów Colleya jest dość wysokie to jednak szansa, że damy radę go zastąpić jest również niezerowa.
A jak sobie klub operacyjnie nie poradzi to będzie duży problem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując