AS82 napisał(a):

Ten Francuz co go testujemy..czorny ?
|
tak, czorny... 183 cm, co jak na ŚO to nie za bardzo...
Tak, jak czytałem na forum kibiców Sochaux to bardzo żałowali, że złapał kontuzję, bo ponoć jego gra się podobała i od kiedy w 2018 podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt, stawała się coraz lepsza.