Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90777
Stary 23.08.2022, 16:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rodado też nie miał

Lepszy pewnie nie jest, ale jak zapychać ławkę czy trybuny to nie wiem czy 4 ligowi Francuzi to najlepszy pomysł. Rodzimych obrońców stosunkowo "łatwo" sobie wychować.

No i ten, nie wiem czy ten obrońca jest lepszy niż jakikolwiek polski 1 ligowiec, ale śmiem twierdzić że na oczy do dzisiaj nikt z klubu też go nie widział. No chyba że na treningach w 2 lidze duńskiej z której po testach go nie wzięli.
Jak chcesz wychowywać to musi być konkurencja. Widocznie ktoś stwierdził, że się Francuz przyda i testują.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując