Karherop napisał(a):

Rodado też nie miał 
Lepszy pewnie nie jest, ale jak zapychać ławkę czy trybuny to nie wiem czy 4 ligowi Francuzi to najlepszy pomysł. Rodzimych obrońców stosunkowo "łatwo" sobie wychować.
No i ten, nie wiem czy ten obrońca jest lepszy niż jakikolwiek polski 1 ligowiec, ale śmiem twierdzić że na oczy do dzisiaj nikt z klubu też go nie widział. No chyba że na treningach w 2 lidze duńskiej z której po testach go nie wzięli.
|
Jak chcesz wychowywać to musi być konkurencja. Widocznie ktoś stwierdził, że się Francuz przyda i testują.