AS82 napisał(a):

|
No i zostalismy z 2 stoperam iw skladzie , Colley i Łasicki ? Ewentualnie Balta moze zagrac na srodku obrony , ale słabo to wyglada...
|
To już prędzej zaryzykował bym wystawieniem tam z konieczności Jarocha i Gruszkowskiego na prawą obronę... Balta w 10 minucie dostanie żółtko, sprokuruje karnego, a potem w 40 minucie zrobi powtórkę i wyleci...