wolfy napisał(a):

Za duże ryzyko. Musi być minimum trzech doświadczonych stoperów.
Odejście Mehremicia może nas jeszcze ugryźć w dupę.
O Francuzie się nie wypowiadam, ale bądźmy poważni - kogo wy chcecie do pierwszej ligi za względnie niski kontrakt?
|
Pytanie ile nas kosztuje ten francuz, bo nie sądzę że mniej niż 4k euro., A tyle to akurat zarabiają przeciętni obrońcy w 1 lidze (jak nie mniej).
Jeśli szukamy kogoś tylko na ten sezon z myślą o byciu numerem 3, pózniej 4 to bym pomyślał o kandydaturach takich jak Piotr Żemło. 100 spotkań w 1 lidze/esa, w poprzednim sezonie zawędrował z Odrą do baraży, w tym póki co leczył skręcenie stawu skokowego, względnie lekka kontuzje.
Innych kandydatur nie mam ale nie wiem kto tam jeszcze gra w 1 lidze. Nie musimy od razu szukać kozaków, ani perspektywicznych graczy bo i tak zanim zagramy w esa to jeszcze mamy 2 okna transferowe przed sobą.