|
JEstem lekko w szoku... bo Colley więcej odpoczywał niż grał, zostajemy z dwójką stoperów, a wiecie jak to jest.. Kartki, urazy, kontuzje. Jak dla mnie to większy błąd niż pozbycie się Aschrafa&Yeboaha w jedym czasie, bo nie ma żadnego zmiennika, a ewentualny brak awansu będzie nas kosztować 100 razy więcej niż pensja Mehremica.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.08.2022 o godz. 12:55.
|