pepe72 napisał(a):

Mehremić był w miarę solidny ale nadal jest to zastępca Colleya.
Na środku obrony mamy jeszcze leczącego kontuzję Alana Urygę (do kiedy?), Kacpra Skrobańskiego i ew,:
Jakub Niewiadomski,
Dawid Szot,
Iwan Balta
Więc jest kim łatać, zwłaszcza, że po przyjściu Angela będą przesunięcia w środku pola.
|
Takie samo podejście było w poprzednim sezonie: "mamy młodego Szotę, Szota może grać, Hoyo Kowalski się frustruje"... I tak jakoś spadliśmy z ligi.
Na stoperze potrzebujemy SOLIDNYCH piłkarzy, zero eksperymentów z juniorami.