Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90766
Stary 23.08.2022, 12:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Mehremić był w miarę solidny ale nadal jest to zastępca Colleya.

Na środku obrony mamy jeszcze leczącego kontuzję Alana Urygę (do kiedy?), Kacpra Skrobańskiego i ew,:
Jakub Niewiadomski,
Dawid Szot,
Iwan Balta

Więc jest kim łatać, zwłaszcza, że po przyjściu Angela będą przesunięcia w środku pola.
Takie samo podejście było w poprzednim sezonie: "mamy młodego Szotę, Szota może grać, Hoyo Kowalski się frustruje"... I tak jakoś spadliśmy z ligi.

Na stoperze potrzebujemy SOLIDNYCH piłkarzy, zero eksperymentów z juniorami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując