Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90763
Stary 23.08.2022, 12:20
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę że taki klub jak Wisła Kraków nie ma w swojej Akademii jakiegoś młodego zdrowego dużego silnego byczka na środek obrony, który by się poprzepychał ponaparzał w tej lidze pełnej rzeźników. Tylko sprawdzają jakiegoś no-name francuzika.
Byczek był jeden, Koncewicz Żyłka się się nazywał i się leczy.

Reszta w CLJ to raczej za wątłe chlopaki, niby ostatnio podpisali Jakuba Zlocha, niezłego zabijakę ale to jeszcze nie ten kaliber.

Jak mają robić takie transfery jak ten francuz co się tuła od klubu do klubu, to lepiej ich nie robić w ogóle.

O ile pamiętam Balta i Niewiadomski też mogą grać na SO. Szot również. A mówimy tu i tak o sytuacji gdy Colley lub Łasicki wypadają. No i Skrobanski który ma wysokie noty u Brzeczka.

Ja bym dograł tym co mamy do końca rundy lub ściągnął kogoś ogranego w 1/2 lidze polskiej.
Odpowiedz cytując