robert777 napisał(a):

|
Nie wierzę że taki klub jak Wisła Kraków nie ma w swojej Akademii jakiegoś młodego zdrowego dużego silnego byczka na środek obrony, który by się poprzepychał ponaparzał w tej lidze pełnej rzeźników. Tylko sprawdzają jakiegoś no-name francuzika.
|
Hoyo wypożyczyliśmy, mamy i tak za dużo młodych w pierwszym składzie.
Nawet licząc Skrobańskiego zostajemy z trójką zdrowych stoperów, a Colley mimo wszystko łapie kontuzje.
Strata Mehremicia to spore osłabienie.