Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90759
Stary 23.08.2022, 11:51
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Nie wierzę że taki klub jak Wisła Kraków nie ma w swojej Akademii jakiegoś młodego zdrowego dużego silnego byczka na środek obrony, który by się poprzepychał ponaparzał w tej lidze pełnej rzeźników. Tylko sprawdzają jakiegoś no-name francuzika.
Hoyo wypożyczyliśmy, mamy i tak za dużo młodych w pierwszym składzie.
Nawet licząc Skrobańskiego zostajemy z trójką zdrowych stoperów, a Colley mimo wszystko łapie kontuzje.
Strata Mehremicia to spore osłabienie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując