|
Broda dostanie swoje minuty w PP i tylko od losowania i postawy drużyny zależy ile tych minut będzie sumarycznie. Przy odrobinie szczęścia moglibyśmy nawet rozegrać te 2-3 spotkania w PP.
Przypuszczam, że w przypadku kilku graczy (Chmiel, Sobol, Szot) klub może czekac do końcówki miesiąca i finalnej sytuacji kadrowej.
Z tym że o zadnego z nich nikt się nie będzie zabijał. Jeśli nie będzie kolejnych kontuzji to scenariusz na ich pobyt w drużynie przez następne pół roku jest raczej jasny.
|