|
Co do Brody to tutaj też może być zaraz kwas bo z tego co pamiętam przy przedłużeniu kontraktu obiecywano mu częstsza grę i wypożyczono do Chojniczanki. Sprowadziliśmy jeszcze bramkarza z Garbarni i jak parę tygodni temu pytano Brzeczka o Brodę to powiedział, że zostaje i ma walczyć o sklad a przy obecnej dyspozycji Biegańskiego nie widzę tego.
Ostatnio edytowane przez kolarz90 : 22.08.2022 o godz. 12:54.
|