IncognitoTSW napisał(a):

|
Plewka grał bez zarzutów, no fakt. Oprócz tego, że nie podawał, nie odbierał i nie strzelał
|
I nie wybronił ani jednej sytuacji sam na sam!
A tak na serio, to akurat ten mecz zagrał poprawnie, oczywiście pod warunkiem, że rozliczy się go z pozycji na boisku a nie z tego, że nie zastąpił właściwie napastnika, rozgrywającego, skrzydłowego ani bramkarza.