tomasz_19 napisał(a):

Angel
Młyński Fernandez Żyro
Plewka Duda
Wachowiak Łasicki Mehremic Jaroch
Biegański
ławka - Broda, Colley, Basha, Niewiadomski, Gruszkowski, Starzyński, Bartoń, Talar, Szywacz
jak na 1 ligę wygląda to przyzwoicie
|
Jeszcze Pereira do gry
Sobol, Szot i Cisse chociaż oni jakości nie mają odpowiedniej
Przydałoby się też Brodę wypożyczyć, szkoda żeby cały sezon przesiedział
Wypożyczył bym też Starzyńskiego, dramatycznie wygląda w grze póki co więc wielkiej przyszłości w najbliższym sezonie mu u nas nie wróżę
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"