Jagul napisał(a):

Nie rozumiem fenomenu tęsknoty za tym nieudacznikiem Hugim.
Chcemy się go pozbyć, gość ma to jasno zakomunikowane i nie ma opcji żeby przed końcem okienka powąchał murawę.
|
Ja tam za nim nie tęsknię specjalnie, pewnie bym z ulgą przywitał informację o tym, że gdzieś jednak odszedł w tym okienku. Dyskusja była tylko o tym, czy to dobra taktyka płacić mu przez ten czas grubą kasę i nic z tego nie mieć (wliczając w to szanse na to, że sam będzie bardziej chciał odejść), bo grają jeszcze słabsi. Nie sądzę, żeby długofalowo ktokolwiek wiązał z Hugim jakiekolwiek nadzieje. Jeśli uda się go opchnąć - super.
Domniemana tęsknota za Hugim to bardziej poczucie beznadziei przy oglądaniu Cisse i Starzyńskiego ze świadomością, że cały czas płacimy komuś, kto mógłby dać jakąkolwiek liczbę w tych siedmiu już meczach, czyli standardowo palimy pieniędzmi w piecu "w imię wyższych wartości", jakbyśmy tych pieniędzy mieli pod dostatkiem.
Przy czym, paradoksalnie, największy potencjał z tych trzech ma moim zdaniem Cisse. Ale chyba najpierw coś musi przestawić mu się w głowie. Pytanie czy jest szansa na to, że mu się przestawi zanim się wypożyczenie skończy.