|
Ze skomasowana obrona rywala nie my pierwsi ani nie ostatni mamy problemy. W dodatku Skra stosowała co najwyżej średni pressing, ewidentnie mieli w założeniach dociągnięcie z wynikiem max 0-1 do 70 minuty i próbę walki o remis.
Wnosze to po tym, że zbyt mocno ich gra się nie zmieniła po stracie 1 bramki, po drugiej dopiero zaatakowali mocniej, ale też nie na tyle, by odkryć się na kontry. Chyba była to pierwsza ekipa w 1 lidze tak mocno pogodzona z porażka w starciu z nami.
@Framat uważam z całym przekonaniem że każdy z tych taktycznych niuansów jest Brzeczkowi znany i wykorzystywany. Założenia to natomiast jedno, a realizacja to drugie. Szczególnie mając tak młodych wykonawców.
Dodam też od siebie że to nie był dobry mecz Fernandeza, Żyry i Cisse. A jeśli trzech graczy nie trafi z dniem to już ofensywnie mogą być problemy z kreskowaniem sytuacji. Przy czym u Cisse nie ma tej formy od miesięcy.
|