Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27893
Stary 22.08.2022, 07:43
Buksa i jego agenci (bo w zasadzie dwóch) stworzyli bardzko szkodliwy dla Wisły precedens i zgadzam się z Wolfym, że nie można do niego nawiązywać. Nie możemy wciąż być szantażowani przez byle "managera", który sobie przypomniał, że przecież może wyciągnąć więcej kasy jeśli opchnie piłkarza gdzieś tam. Jest jakiś tam budżet na pensje i należy się go trzymać. Jeśli zawodnik faktycznie się wyróżnia, to niech dostanie +10/20%, ale wciąż bez tworzenia kominów.

Bardzo lubię Kacpra i bardzo chciałbym, żeby został w Wiśle, ale żaden piłkarz nie jest większy niż klub.

Aż mnie dziw bierze, że piłkarze i przede wszystkim rodzice młodych piłkarzy wciąż się dają łapać na te rzewne teksty managerów i ich fałszywą troskę o długofalowy rozwój ich dzieci, kiedy przecież chodzi o jak najszybszą monetyzację ich talentu.
Odpowiedz cytując